Wydrukuj tę stronę
środa, 26 styczeń 2011 01:00

Zbiórka publiczna 2011

Opublikowane przez

Zbiórka publiczna AD 2011 rozpoczęta. Zainicjowane zostały stosowne działania, które mają doprowadzić do kwesty ulicznej w dniu 18 lutego, to jest w piątek. Kwesta ta odbywać się będzie w całym mieście Gorzowie: na ulicach, przed sklepami, supermarketami i wszędzie tam, gdzie pozwala na to prawo i … prywatni właściciele obiektów, na terenie których zbiórka będzie prowadzona.

 

Odpowiednie pisma zostały wysłane do proboszczów wszystkich gorzowskich parafii z prośbą o zaktywizowanie ludzi dobrej woli, którzy wzorem lat ubiegłych zechcą się włączyć w szlachetne dzieło pomocy Hospicjum, a właściwie jego beneficjentom. Podobne pismo zostało też wystosowane do dyrektorów szkół średnich. Odbyły się dwa zebrania organizacyjne w przedmiotowej sprawie (odpowiednio17 i 18 stycznia), ale odzew – mamy nadzieję, że tylko na razie – jest połowiczny.

Zostały przygotowane i wystosowane odpowiednie pisma-prośby do wspomnianych wyżej właścicieli nieruchomości zabudowanych sklepami wielkopowierzchniowymi. Liczymy na ich przychylność, podobną do tej z lat poprzednich.

Po zakończonej zbiórce na naszej stronie internetowej postaramy się podziękować wszystkim tym, którzy w akcji zbierania środków na statutowe działania Hospicjum Św. Kamila nas wspomogli.

Jednocześnie prosimy o zgłaszanie się mieszkańców miasta, którzy ukończyli 16 rok życia, na wolontariuszy kwesty. Swój akces można zgłosić bądź koordynatorom parafialnym, bądź szkolnym, lub też bezpośrednio w Hospicjum pod numerem telefonu 95/726-33-67, gdzie można uzyskać potrzebne informacje.